Wprowadzamy w życie
Twoje pomysły

Nasza historia rozpoczęła się w 1996 roku od małego biura, pierwszego risografu i wielkich ambicji. To były czasy, kiedy projekty graficzne drukowaliśmy i osobiście woziliśmy klientom do akceptacji, a zanim staliśmy się "Figaro", naszą główną działalnością była gazetka informacyjno-reklamowa "Sonda". To właśnie wtedy zakochaliśmy się w reklamie, która stała się nie tylko naszą pracą, ale i pasją. Uwielbiamy drukować, produkować i wprowadzać Wasze pomysły w życie, a szum drukarek i maszyn śni nam się po nocach. Jesteśmy zawsze na tropie nowych technologii, przez co dzisiaj posiadamy duży i zróżnicowany park maszynowy. Dzięki stałemu rozwojowi i nieprzerwanej od prawie 30 lat działaności Figaro to marka rozpoznawalna nie tylko na rynku lokalnym, ale i krajowym. Obsługujemy klientów z całej Polski, a także Europy.
Jesteśmy znani z realizacji "na wczoraj" i terminów nieosiągalnych dla większości drukarni, na które pozwala nam bogaty park maszynowy. Jesteśmy w stanie wyprodukować nie tylko podstawowe materiały reklamowe, ale także niestandardowe realizacje, wymagające połączenia wielu technologii. Zajmujemy się realizacją od A do Z - nasz dział graficzny przygotuje projekty zgodnie z najnowszymi trendami, a pracownia i drukarnia wyprodukują materiały w każdym formacie - od najmniejszych naklejek, wizytówek, katalogów po wieloformatowe wydruki.
Doświadczenie
od 1996 roku
Ekspresowe
działanie
Najwyższa
jakość
Pełne
zaangażowanie
Zobacz co u nas nowego
@figaro.ryki
28 lat
doświadczenia
Jesteśmy na rynku od 1996 roku.

Skontaktuj się z nami

tel. 81 865 65 65
email: ryki@figaro.pl

ul. Warszawska 10
08-500 Ryki

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek:
8:00-17:00

Sobota:
9:00-14:00

Obserwuj nas

Copyright © 2024 Figaro | Wszelkie prawa zatrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram